•  

Вбивцю, що втік з полтавської психлікарні затримали в сусідній області

1430
Вбивцю, що втік з полтавської психлікарні затримали в сусідній області

Сьогодні, 14 січня в одному з сіл Харківської області затримали небезпечного злочинця, який втік з-під варти під час лікування в психлікарні в місті Полтава, повідомили в прес-службі УМВС України в Полтавській області.

Затримати злочинця вдалося завдяки тому, що інформація про втікача була широко розповсюджена в засобах масової інформації. Працівники УМВС України в Харківській області отримали інформацію про те, що в одному із населених пунктів з’явилась особа, зовні схожа на розшукувану. Перевірка підтвердила правдивість даної інформації.

«Після отримання інформації від наших харківських колег, - розповідає начальник Київського РВ ПМУ підполковник міліції Сергій Махно, - до даного населеного пункту виїхала спеціальна опергрупа із числа найбільш досвідчених працівників Київського райвідділу міліції Полтави. Наші працівники разом із харківськими правоохоронцями затримали втікача та доставили його до міста Полтави».

Як розповів сам втікач, до Харківської області він дістався пішки. В одному з сіл оселився в покинутому будинку, жив з того, що отримував від місцевих мешканців в якості плати за допомогу по господарству. Чоловіка знову буде направлено на лікування до психіатричного диспансеру, проте цього разу охороняти його будуть пильніше. Більше інформації з цього приводу обіцяє розповісти речник УМВС В Полтавській області Юрій Сулаєв завтра під час прес-конференції.

Коментарі