•  

«Вечірня сповідь» Григорія Волкова

1100
«Вечірня сповідь» Григорія Волкова

Учора, 3 квітня в Полтавському Художньому салоні в рамках проекту «Арт-місія» відбулося відкриття художньої виставки Григорія Волкова «Вечірня сповідь». Мета «Арт-місії» - піднесення українських художників до світового рівня, формування позитивного іміджу України, створення якісного художнього простору, зокрема й у нашому місті.

На презентації до слова запрошувалися як колекціонери, так і художники з національної спілки, друзі Григорія Волкова, які висловлювали свої думки про виставку, дискутували щодо стилю митця та головних ідей його творчості.

У «Вечірній сповіді» бачимо потік свідомості автора, його пошуки себе у полтавському надвечір’ї (багато полотен – це вечірні пейзажі та полтавські райони в сутінках), занурення в спогади, повернення в дитячі кольори та настрої (картини «Вечірня дойка», «Портрет батька»). Темні імпресії Григорія Волкова – це не меланхолія, а радше, таїна, серед якої кожен глядач віднайде щось своє.

Досьє художника:

Волков Григорій Петрович

Народився 31 липня 1959 р. у селі Крутий берег, Полтавська обл.

Закінчив Полтавську дитячу художню школу та Харківське державне училище.

Член НСХУ.

Учасник українських, закордонних виставок, зокрема міжнародного фестивалю (Лондон, 2011 р.) та другого всеукраїнського трієнале абстрактного мистецтва в м. Чернівці (2013 р.).

Сергій Нагорний

Коментарі