•  

«Вечори на хуторі біля Диканьки» вийдуть перевиданням з ілюстраціями Іллі Ісупова

880
«Вечори на хуторі біля Диканьки» вийдуть перевиданням з ілюстраціями Іллі Ісупова

Видання приурочать до 185-річчя виходу твору Гоголя. Збірка повістей Миколи Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки" побачить світ у День святого Миколая, 19 грудня.

Один із найвідоміших українських художників, представник Нової хвилі, Ілля Ісупов створив 25 ілюстрацій до знакового твору Миколи Гоголя.

Про це повідомляє Лівий берег.

Ілюстратор працює в стилі контемпорарі арт.

«Бувають проекти, в яких ми спершу вибираємо літературний твір, а потім ілюстратора, а є такі, в яких ми підбираємо твір під художника, - каже видавець Анна Копилова. - Саме так і сталося у випадку з Іллею Ісуповим. Його характерний стиль ми вирішили об'єднати з містичними історіями Миколи Гоголя».

Робота над виданням тривала півроку, з них три місяці знадобилося художнику на створення ілюстрацій.

«Моя улюблена повість у всій книзі - це "Ніч перед Різдвом", - каже Ісупов. - Історія, кіно, свято - багато чого переплелося в ній і робить її живописною. Мій улюблений герой - чорт. Він найбільш неоднозначний персонаж цієї книги».

Книга вийде мовою оригіналу. Збірка складається з восьми повістей: "Сорочинський ярмарок", "Вечір напередодні Івана Купала", "Майська ніч, або Утоплена", "Пропала грамота", "Ніч перед Різдвом", "Страшна помста", "Іван Федорович Шпонька і його тітонька" і "Зачароване місце".

Вперше твір Миколи Гоголя потрапив до читачів у 1831 році. Тоді вийшов перший з двох томів. З того часу книгу перевидавали безліч разів.

Коментарі