•  

Великий полтавський агровиробник відмовляється від посередників у закупівлях

330
Великий полтавський агровиробник відмовляється від посередників у закупівлях

Компанія «Нібулон», представлена в Полтавській області кількома великими елеваторними і виробничими філіями, заявила про намір імпортувати пальне для своїх потреб напряму, минуючи місцевих посередників.

Компанія "Нібулон" змушена переходити на прямі контракти по завезенню паливно-мастильних матеріалів з-за кордону у зв'язку із зростанням вартості палива.

Про це повідомляє «Економічна правда».

Підприємстві щорічно витрачається 17 мільйонів літрів дизельного палива, яке раніше закуплялося в місцевих компаніях.

«Серед головних наших завдань - зменшення цієї складової в собівартості, що, між іншим, сприятиме зниженню собівартості зерна на внутрішньому ринку», - коментує начальник відділу паливно-мастильних матеріалів компанії Марина Прилуцька.

"Враховуючи обсяги споживання палива, нам потрібна особливо ефективна політика економії ресурсів, і один із шляхів досягнення цього - перехід на імпорт палива. Цей механізм також дає можливість забезпечити компанію якісним ресурсом в пікові моменти споживання", - додала Прилуцька.

Також вона пояснила, що власний імпорт дозволяє уникнути ризику курсових різниць, він дозволяє, знаючи річні обсяги, динаміку споживання палива, забезпечувати себе заздалегідь паливно-мастильними матеріалами за низькими цінами, щоб у піковий період весна-літо працювати на паливі, купленому в лютому, уникнувши сезонного коливання на внутрішньому ринку.

Коментарі