•  

Верховна Рада планує запровадити програму захисту бджільництва в Україні

110
Верховна Рада планує запровадити програму захисту бджільництва в Україні

Народні обранці зареєстрували законопроєкт «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо вжиття заходів щодо захисту бджільництва» (№2140).

Відповідний документ оприлюднено на сайті відомства. Як зазначають ініціатори, законопроєкт має на меті забезпечити права та інтереси пасічників.

Пропонується посилити кримінальну відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва особами, які застосовують хімічні добрива для обробки медоносних рослин. Законотворці передбачають доповнити відповідними статтями чинний Кримінальний Кодекс України з метою посилення відповідальності громадян.

Так, при застосуванні засобів захисту рослин в період медозбору без попередження фізичних або юридичних осіб, які займаються бджільництвом і органів місцевого самоврядування, пропонується встановити санкцію у вигляді штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 120 до 200 годин. Крім того, за дії, які створили небезпеку потрави (загибелі) бджолиних сімей, пропонується встановити штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів, або обмеження волі на строк до 5 років.

Схоже

Лазірки: не давши зібрати урожай, поліція почала самостійно засівати поля ...

Остання спроба нажитися: у Оржицькому районі силовики розпочали знищувати врожай ...

Іноземці почнуть скуповувати українську землю з 2024 року, — «Слуги ...

Більшість українців проти будь-якого особливого статусу для Донбасу

В одному з сіл Кременчуцького району анонсували свято гарбуза

Коментарі