•  

Верховна Рада призначила Шокіна головою Генпрокуратури

220
Верховна Рада призначила Шокіна головою Генпрокуратури

Сьогодні, 10 лютого, під час засідання Верховної Ради нардепи проголосували за призначення Віктора Шокіна головою Генеральної прокуратури України.

Проголосувати за призначення Шокіна парламенту запропонував президент України Петро Порошенко. Відповідну постанову зареєстрували у парламенті сьогодні вранці.

За призначення Шокіна проголосували 318 депутатів.

Шокіну 62 роки. Він народився у Києві, а вищу освіту отримав у Харківському юридичному інституті імені Дзержинського.

Він проходив військову службу в Збройних Силах СРСР та був командиром відділення у Йошкар-Олі.

Свою роботу в органах прокуратури Шокін розпочав з 1980 року. З 1998 року він почав працювати у ГПУ на посаді слідчого з особливо важливих справ управління з розслідування особливо важливих справ.

З 2002 по 2003 та з 2004 по 2007 роки Шокін був заступником генерального прокурора України.

У 2014 році Шокін був заступником Генерального прокурора України та членом колегії ГПУ, з червня 2014 займав посаду заступника ГПУ та начальника головного слідчого управління.

Нагадаємо, що сьогодні під час засідання ВР України народні депутати проголосували за відставку голови Генпрокуратури Віталія Яреми.

8 лютого з'явилася інформація про те, що Ярема написав заяву про звільнення. В Адміністрації президента підтвердили, що глава держави має намір задовольнити заяву про відставку напередодні написану главою ГПУ.

Сьогодні його звільнення підтримали нардепи 291 з 373 голосів. Не голосувала в повному складі фракція партії "Опозиційний блок".

Коментарі