•  

Вибори-2019: чому українцям не потрібно чекати героя

550

Віктор Ющенко, Віталій Кличко, Надія Савченко, Олександр Усик. Україна постійно шукає для себе нового героя або вождя, яким можна було б пишатися і котрий повів би їх у світле майбутнє. Героя, який би взяв всі труднощі і ризики руху вперед.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook політолог Віктор Небоженко.

Українці не розуміють, що понад усе треба навчитися цінувати і поважати себе і один одного. І довіряти самим собі більше, ніж словам чергового скоростиглого політичного лідера або одноразового Героя. Ось на цій наївній вірі в магію та всесилля Вождя, Лідера або Героя і ловлять українців вже 20 років всі політики-демагоги.

Цю роботу зі «зняття чар із українського світу», відмови від ілюзій і порожніх очікувань мав виконати Майдан-2014 як Революція самоповаги, справедливості й гідності.  Але сенс Майдану і пам'ять про нього швидко знищили і «спаскудили» спритні «політичні споживачі», котрі швидко конвертували «Підйом українського народу» 2014 року у владу, гроші та популізм. Тепер все потрібно починати спочатку.

А в умовах наполегливого очікування українського суспільства на чергового Героя або Вождя, новий президент може виявитися лише черговим масовим розчаруванням українців, котрі не розуміють, що їхня доля має бути не в руках нового політичного авантюриста або «чарівника слова», а у власних руках…

Коментарі