•  

Вибух на комбікормовому заводі: одна людина загинула, троє травмовані (ОНОВЛЕНО)

2090
Вибух на комбікормовому заводі: одна людина загинула, троє травмовані (ОНОВЛЕНО)

В результаті вибуху на підприємстві «Укрмаслопродукт» (Зіньківський комбікормовий завод) в Полтавській області за уточненими даними одна людина загинула та троє травмовано.

Як повідомили у Полтавському обласному управлінні ДСНС, о 12:00 на комбікормовому заводі в Зіньківі стався вибух. Охоронець підприємства повідомив ДСНС про те, що в приміщенні для зберігання силосу, при відвантаженні товару, він почув гучний хлопок без подальшого горіння.

В результаті події одна людина загинула, троє знаходяться в лікарні. Загиблий - 42-річний житель Зіньківа. Один з постраждалих - 1981 року народження - в результаті вибуху отримав переломи і удари рук, ніг і грудної клітки і зараз знаходиться в реанімації. Ще двоє постраждалих - також жителі Зінькова, 1985-го і 1994-го років народження - з опіками обличчя, кінцівок і з опіковим шоком, госпіталізовані.

Спалах стався на 1-му поверсі, де встановлені відвантажувальні та освітлювальні комунікації, в результаті чого було пошкоджено три стіни цеху.

Причину вибуху з'ясовують працівники управління ДСНС.

Завод виробляє соняшникову олію ТМ «Диканька», ТМ «Диканський хутірець», ТМ «Маслинка», а також складні корми, предстартер і концентрати.

Коментарі