•  

Від сьогодні починають діяти нові ціни на газ для населення

1210
Від сьогодні починають діяти нові ціни на газ для населення

Від сьогодні набирають чинності зміни до Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення, затверджені постановою Національної комісії з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №1249.

Зміни офіційно оприлюднені в «Офіційному віснику України» за № 41, ст. 1277.

Ці зміни прийняті у зв’язку з визначенням нових критеріїв щодо механізму формування, розрахунку роздрібних цін на природний газ для населення та їх застосування і з метою приведення до норм діючого законодавства Порядку встановлення роздрібних цін на природний газ для населення, затвердженого постановою НКРЕ від 31.03.2011 № 466.

«Ці Зміни встановлюють механізм формування роздрібних цін на природний газ для потреб населення, який передбачає диференціацію таких цін залежно від обсягу споживання природного газу населенням та/або видів (напрямів) його використання», – пояснили в НКРЕКП.

Разом з тим, зазначені Зміни виключають норму Порядку щодо обов’язкового скріплення печаткою документів, необхідних Комісії для встановлення роздрібних цін на природний газ, оскільки Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» внесено зміни до законодавчих актів щодо необов’язковості наявності печатки у юридичної особи.

Як раніше повідомлялося, Кабінет Міністрів зареєстрував у парламенті законопроект, який має на меті визначити порядок формування, правовий статус та організацію діяльності НКРЕКП як державного колегіального органу.

Варвара Самохіна

Коментарі