•  

Відбулася ротація полтавських правоохоронців в зону АТО

3520
Відбулася ротація полтавських правоохоронців в зону АТО

Сьогодні 20 січня полтавці проводжали правоохоронців з Полтавської області на ротацію у зону проведення антитерористичної операції. На Схід вирушили 235 бійців зведеного загону та батальйонів особливого призначення патрульної служби «Полтава» та «Кременчук».Мужні міліціонери замінять на бойових постах своїх побратимів, що захищають цілісність України на Східних рубежах.

Всі бійці оснащені усіма необхідними засобами захисту. Кожен з тих, хто відправився сьогодні в зону АТО отримав нову форму, бронижелет та каску. На це з міського бюджету було виділено півтора мільйона гривень. Не обійшлось і без підтримки волонтерів і благодійних фондів. Так зібрані кошти під час танцювального конкурсу витратили на амуніцію для військових.

Сказати своє напутнє слово і побажати легкої служби прийшли і представники Православної церкви. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір окропив бійців святою водою, розповів, як з допомогою молитви пережити всі труднощі військової служби. З собою Владика дав солдатам свячену воду, які він спеціально для них освятив вчора під час здійснення чину Водохреща.

Порадували бійців і найменші українські патріоти, вони подарували їм обереги, зроблені власноруч. Т.в.о. начальника міліції області Андрій Балонь розповів журналістам, що всі міліціонери, які сьогодні відправився на Схід України пройшли усю необхідну підготовку і мають потрібні навики, щоб гідно нести службу. Різниці між тими, хто поїхав в АТО вперше і тими, хто там бував неодноразово немає.

Правоохоронець Андрій сьогодні вперше вирушить на Донбас. За його словами, їхати туди не страшно, адже його професія передбачає ризик, але, звичайно, до війни ніхто не може бути готовий. Його колега з Хоролу їде в зону АТО вже вдруге, проте, говорить, коли не знаєш, що тебе чекає страшно, а коли знаєш, що саме відбувається на Донбасі, стає ще страшніше.

Проводжати своїх героїв прийшли не тільки колеги правоохоронців і політики, а й громадські діячі, школярі, просто небайдужі містяни і звичайно ж рідні та близькі бійців.

Марина Левчук

Коментарі