•  

Відключення електроенергії негативно впливає на «АвтоКрАЗ»

110
 Відключення електроенергії негативно впливає на «АвтоКрАЗ»

ПАТ «АвтоКрАЗ» має труднощі з виконанням плану у зв'язку з частими відключеннями підприємства від електроенергії.

Як повідомив журналістам «Інтерфакс-Україна» гендиректор «АвтоКрАЗу» Роман Черняк, підприємство планувало вийти на набагато більші показники в грудні, однак здійсненню планів заважають щоденні відключення електроенергії.

«Ми планували набагато кращі показники в грудні, листопаді, але знайшли ворога там, де його зовсім не чекали. Найбільшим сепаратистом є обленерго, яке щодня відключає нам електроенергію. Я розумію, можна відключити рекламу. Їду вранці на роботу – «МакДоналдс» весь світиться. Вимкніть його, там що, робочий обідає? там сидить одна-дві людини. А «КрАЗ» не виймайте, тому що ми робимо техніку для озброєння і захисту країни! Уявіть собі: у нас три печі по 3,5 тонни. Йде безперервний процес: вариться сталь. І тут - відключення без попередження! Вся робота нанівець. Щоб не зіпсувати печі, рідина виливається на землю, в ями. Все поховано - гроші, плани!», - сказав він.

Разом з тим начальник Кременчуцької філії «Полтаваобленерго» Сергій Андрієвський зазначає, що немає відповідного документа, який би забороняв відключення підприємств, що випускають продукцію для оборони країни. «Я вважаю, що має бути розпорядження Кабміну, в якому було б це прописано», - зазначив він.

Як повідомлялося, в даний час бронеавтомобіль легкого класу - КрАЗ «Кугуар» - постачає Нацгвардії ПАТ «АвтоКрАЗ».

«АвтоКрАЗ» випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і Збройних силах України.

У січні-листопаді поточного року підприємство випустило 1218 автомобілів, що на 45,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Частка експорту в загальному обсязі продажів склала 52%.

Коментарі