•  

Відкритий лист Президенту України, Кабінету Міністрів, Прем’єр Міністру, Обласним адміністраціям

4510
Відкритий лист Президенту України, Кабінету Міністрів, Прем’єр Міністру, Обласним адміністраціям


Останні події в країні змушують звернутись з вимогою пояснити наступне:

1. З 1 квітня цього року рішенням уряду піднято оплату за споживання газу для населення на 330%. Відомо, що Полтавщина добуває близько 25% газу, що видобувається в Україні. Його собівартість складає десь 50$ за тисячу кубів. Це в десятки разів менше, ніж проголошені тарифи. ГАЗ НЕ МОЖЕ КОШТУВАТИ СТІЛЬКИ, СКІЛЬКИ ЗМУШУЮТЬ СПЛАЧУВАТИ ЗА НЬОГО НАСЕЛЕННЯ.

2. На Полтавщині працює в режимі добування понад 140 свердловин. Більшість із них знаходяться в приватній власності. ЦЕ СУПЕРЕЧИТЬ КОНСТИТУЦІЇ КРАЇНИ!

3. З квітня піднята оплата за споживання електроенергії. Відомо, що усі обласні розподільники енергії (обленерго) знаходяться в приватній власності. Деякі з них належать московському олігарху Григоришину. ВИ ЗМУШУЄТЕ НАСЕЛЕННЯ ОПЛАЧУВАТИ РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА!

4. Обленерго не виробляє енергії, лише її розподіляє, торгує. ЧОМУ ТОРГАШ НАЖИВАЄТЬСЯ НА ГОРІ НАСЕЛЕННЯ?

5. За існуючими тарифами без лічильників кожен мешканець багатоповерхівки змушений сплачувати вартість 300 літрів гарячої та 500 літрів холодної води щодня. НІХТО НЕ СПОЖИВАЄ ТАКОЇ КІЛЬКОСТІ ВОДИ. ВОДОКАНАЛ ЗАМІСТЬ РЕОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕКЛАДАЄ СВОЇ ПРОБЛЕМИ НА НАСЕЛЕННЯ ТА ОТРИМУЄ НАДПРИБУТКИ!

6. Інфляція в країні перевищує 50%, обесцінюється праця, щодня ростуть ціни на найнеобхідніше. ПЕНСІОНЕРИ НЕ ЗМОЖУТЬ ВИЖИТИ В ЦИХ УМОВАХ! ЇХ ПОВІЛЬНО ВБИВАЮТЬ!

7. Підвищення цін на продукти харчування робить ці продукти не доступними для значної частини населення. В КРАЇНІ МОЖЕ РОЗПОЧАТИСЬ ГОЛОДОМОР 2015!

8. Немає жодного нового керівника. На високі посади повертаються чиновники, які дискредитували себе корупційними зв’язками, поборами, бюрократизмом. ЙДЕ РЕСТАВРАЦІЯ ВІДНОСИН , ПРОТИ ЯКИХ РОЗПАЧАЛАСЬ РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ.

Коментарі