•  

​Відкриття виставки творчих робіт студентів, співробітників та випускників кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ

1760
​Відкриття виставки творчих робіт студентів, співробітників та випускників кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ


У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відкрилась виставка творчих робіт студентів, співробітників та випускників кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Вже двадцять років на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка існує та невтомно працює кафедра образотворчого мистецтва. З нагоди 85-річчя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та ювілею кафедри образотворчого мистецтва у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відкрилась виставка творчих робіт студентів, співробітників та випускників кафедри.

На виставці були представленні роботи створені у різних техніках живопису. Крім того, загалу були презентовані роботи декоративно-ужиткового мистецтва, серед них посуд з кераміки, глини, глиняні сувеніри та масивні гобеленові полотна.

-Ми живемо у дуже складний час, тому надзвичайно важливо зберегти не лише матеріальні цінності, а й духовні. На мою думку, сааме мистецтво є таким. Я хочу привітати кожного з ювілеєм кафедри. За цей період було зроблено дуже велику роботу. З року в рік, ми невтомно працювали, аби продемонструвати широкому загалу, що саме наша школа мистецтва краща – відмітив професор кафедри образотворчого мистецтва ПолтНТУ Олександр Левадний.

Образотворче мистецтво, відбиваючи реальну дійсність, є унікальним у вирішенні завдань як художньо-естетичного, так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення підростаючого покоління.

-Я навчаюсь вже на третьому курсі архітектурного факультету. До того, як я вступила до ПолтНТУ навчалась у миргородському художньому технікумі, тоді, навіть не думала, що стану студенткою сааме цього вишу. Та мені мій вчитель порекомендував сааме технічний університет, запевнюючи, що тут дуже сильна мистецька школа. Вступивши сюди, я жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Для мене університет став дуже рідним. Я з упевненістю можу сказати, що тут надзвичайна атмосфера і дуже хороші та достойні викладачі. Дякую вам за те, що ви робите для нас та нашого розвитку. – зазначила студентка третього курсу архітектурного факультету Марина Демідовська.

Вітаємо кафедру образотворчого мистецтва з двадцять п’ятою річницею від дня заснування та бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому, а щоденно підкорювати нові вершини. З нетерпінням чекаємо нових ідей та проектів втілених архітектурним факультетом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Коментарі