•  

Відлуння справи проти суддів Конституційного суду може докотитися й до Полтави

2090
Відлуння справи проти суддів Конституційного суду може докотитися й до Полтави

СБУ взялось за гніздище Андрія Портнова, колишнього першого заступника глави Адміністрації Президента України. Серед суддів Конституційного суду, які фігурують у справі, є й всім відомий полтавський «діяч», колишній голова Апеляційного суду Полтавської області, Олександр Касмінін.

Увечері 8 квітня СБУ зареєструвала кримінальну справу за обвинуваченням колишнього президента Януковича, суддів Конституційного суду та низки інших високопоставлених посадових осіб у злочинній змові з метою зміни конституційного ладу й узурпації влади в Україні.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на члена громадської ради з питань люстрації при Мін'юсті України Карла Волоха.

«СБУ зареєстровано кримінальну справу за обвинуваченням колишнього президента Януковича, суддів Конституційного суду та ряду інших високопоставлених посадових осіб у злочинній змові з метою зміни конституційного ладу і узурпації влади в країні! Найближчим часом багатьом «недоторканним» будуть оголошені підозри», - написав він у Facebook.

Отже, панове, лід зрушив. Можливо відлуння цієї справи пролунають і в Полтаві. Адже як ми пам’ятаємо, суддя Конституційного суду Олександр Касмінін, який є прямим ставлеником Януковича і за протекцією якого Апеляційний судом Полтавської області керує сьогодні Андрій Рябішин, про що «Останній Бастіон» вже інформував своїх читачів >>>За Рябішина заступився ставленик Януковича<<<

«Окремий комсомольський привіт пану Льовочкіну та Портнову. Кажете, проти вас немає в Україні кримінальних справ? Вважайте, вже є», - написав він.

Чи докотиться відлуння від розворушеного гніздища Портнова до Полтави стане відомо трохи згодом.

Олександр Сергєєв

Коментарі