•  

Відомі дати Міжнародного фестивалю "VORSKLA-ROCK'N'BALL"

1210
Відомі дати Міжнародного фестивалю "VORSKLA-ROCK'N'BALL"

Vorskla-Rock'n'Ball – це міжнародний фестиваль, який об'єднує шанувальників рок-н-ролу і футболу. Захопливий вид спорту і найдрайвовіший стиль музики, поєднані у спільному прагненні подарувати глядачам найкращі емоції та враження!

Фестиваль підтримує молоді гурти та дає їм можливість виступити на одній сцені з уже відомими виконавцями та колективами.

Дати проведення фестивалю у 2015 році — це 29 та 30 серпня.. Цього року фестиваль називатиметься "Vorskla-Rock'n'Ball" і відбудеться на Співочому полі Марусі Чурай у Полтаві.

Цього року для глядачів співатимуть:

"ТіК", "Zatoczka" (BY), "Вій", "Жадан і Собаки", "Царство Небесне", "Онейроїд", "Шепіт Нагваля", "The Hypnotunez", "Black Maloka", "Ктулху" та інші
Всі зібрані під час фестивалю кошти будуть направлені на допомогу дітям загиблих військових з Полтавщини.

Слідкуйте за подробицями на офіційному сайті фестивалю:

http://rock-n-ball.org.ua

Організатори вважають за необхідне наголосити на тому, що фестиваль «Vorskla-Rock'n'Ball» був і є благодійним. Так, у 2012-2013 роках зібрані на фестивалі пожертви ми передавали дітям Зіньківського та Новосанжарського будинків-інтернатів.
Цього року фестиваль стає повністю доброчинним, тому квитки продаватись не будуть, а вхід на фестиваль буде здійснюватись лише за благодійними внесками.
До нашої країни прийшла війна. У багатьох дітей вона забрала батька. Звичайно, ми не можемо заповнити цю втрату, але в наших силах — підтримувати їх. Тому ВСІ зібрані на фестивалі кошти будуть передані неповнолітнім дітям загиблих на Донбасі військових з Полтавщини. Таких сімей наразі 102. Дуже сподіваємось, що ця цифра залишиться незмінною.
Просимо полтавців та гостей міста поставитися до умов входу на «Vorskla-Rock'n'Ball» відповідально і не намагатися потрапити на територію фестивалю безкоштовно, адже ваш внесок буде гарантовано переданий дітям героїв України. Героям, які ціною свого життя захистили наш з вами спокій тут, у мирній Полтаві.

Коментарі