•  

Відому торговельну мережу звинувачують у нанесені шкоди споживачам Диканського району

4770
Відому торговельну мережу звинувачують у нанесені шкоди споживачам Диканського району

Диканське районне управління Держпродспоживслужби у Полтавській області повідомляє про можливу невідповідність харчового продукту вимогам чинного законодавства та нанесення шкоди здоров’ю споживачам.

Про наявність прострочених товарів в обігу мережі ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» інформує Диканська районна державна адміністрація. Чиновники посилаються на лист Головного Управління Держпродспоживслужби в Київській області №10-01.2/11134-19.

Зазначається, що у кількох крамницях відомої торговельної мережі знайдено небезпечний харчовий продукт — «Плотва в'ялена Самий Смак». Вказаний товар обсягом 150 кілограмів із датами виготовлення 03.10.2019 та/або 14.10.2019 не відповідає нормам чинного харчового законодавства України.

З метою недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації щодо захворюваності на ботулізм, чиновників просять взяти дану інформацію під особистий контроль. Громадянам пропонують у разі виявлення вказаної продукції повідомляти за адресою: Диканька, вулиця Садова №22, районне управління Держпродспоживслужби.

Коментарі