•  

Відповідь Управлінню майном і депутатам Полтавської облради

2530
Відповідь Управлінню майном і депутатам Полтавської облради

Управління майном Полтавської обласної ради вчергове надіслало на адресу «Останнього Бастіону» прохання надати Управлінню інформацію щодо виконання умов договору в частині страхування орендованих приміщень.

Керівна верхівка Полтавської обласної ради та ОДА не витримує шквалу конструктивної критики від нашого видання. Це стосується прогалин в роботі, корупційних діях чиновників, спротиву чинному Уряду, роботі на країну-агресора, піарові посадовців на вкрадених у держави газових родовищах тощо. Через це вони намагаються знайти (видумати) приховані камені в роботі й організації видання та громадської спілки.

Зазначимо, що «Останній Бастіон» уже надавав Управлінню інформацію щодо виконання умов договору в частині страхування орендованих приміщень. До того ж, ця інформація у вільному доступі. Чиновники з Управління та депутати Полтавської обласної ради можуть у будь який час ознайомитися з ними.


У свою чергу «Останній Бастіон» просить надати перелік орендованого майна, яке знаходиться на балансі Управління комунального майна Полтавської обласної ради з термінами початку оренди, її закінчення, звіти про оцінку майна, зданого в оренду (хто, коли, на підставі чого їх виготовив), копії договорів страхування вищевказаного майна.


Уважати публікацією офіційним запитом до Управління майном Полтавської обласної ради.

Інформацію надіслати на адресу ГС «Останній Бастіон» м. Полтава, вул. М.Бірюзова 47-б, оф.207 та на електронну адресу видання info@bastion.tv

Відповісти у визначений Законом термін.

Коментарі