•  

Відповідальних за басейн фекалій в центрі Полтави не знайшли – чекають доки висохне

2480
Відповідальних за басейн фекалій в центрі Полтави не знайшли – чекають доки висохне

Мерія і забудовник не хочуть витрачати кошти на ліквідацію надзвичайної ситуації, яка душить сотні квартир.

Гігантський «басейн» з фекалій розмірами 20 на 100 метрів в центрі Полтави лишається не ліквідованим.

Надзвичайна ситуація утворилася 5 днів тому в наслідок дій робочих, які пошкодили потужний каналізаційний колектор – почавши рити котлован під фундамент новобудови надто близько до прилеглих житлових будинків.

Наразі відповідальні за ліквідацію надзвичайної ситуації комунальні служби міста та забудовник жодних дій не вчиняють.

Як стало відомо «Останньому Бастіону» з котловану площею близько 2 000 квадратних метрів комунальники спільно з забудовником вирішили зробити гігантський випаровувач.

На умовах анонімності робочі розповіли «Останньому Бастіону», що власник будмайданчику домовився з владою міста дочекатися «якісного сонця».

Як вони розраховують, сонце за кілька тижнів випарить рідину.

Після чого робочі приступлять до вичерпування залишків вручну лопатами.

За їх словами «після того, як колектив висловив незадоволення ідеєю керівництва їм пообіцяли прислати на допомогу молодиків, які відбивали протести місцевих жителів на початку робіт, а також кількох членів спецпідрозділу «Полтава».

Робочі зізналися, що підсушені фекалії викидатимуть з котловану поряд – на прибудинкову територію сусідів - на транспорті та утилізації власники теж вирішили зекономити.

Тим часом місцеві жителі обурені такими планами: за їхніми словами сусідство з біологічно небезпечним озером і так завдає шкоду їхньому здоров’ю. Частина жильців прилеглих до котловану будинків були змушені покинули квартири на кілька днів через нестерпний сморід.

Попри масу екологічних програм, які діють в місті – реально в Полтаві влада турбується про екологічну безпеку містян тільки на папері – обурюються люди.

Також жильці переконані, що до порушення будівельних норм замовник, фірма «Архімета», вдався під егідою чиновників міськвиконкому і особисто мера Полтави Олександра Мамая – тому вони повинні понести відповідальність разом.

Коментарі