•  

Відремонтувати Полтавську школу мистецтв планують до листопада

660
Відремонтувати Полтавську школу мистецтв планують до листопада

І-шу частину реставраційних робіт Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко планується закінчити до 1 листопада. Про це повідомила директорка закладу Тетяна Магомедова.

Вона зазначила, що наразі робітники замінили половину покрівлі, встановили вікна з обох сторін фасаду та роблять відмостки.

Зазначимо, згідно з розробленим проектом, в І частині реставраційних робіт Полтавської міської школи мистецтв планується заміна вхідних дверей, загальна реставрація покрівлі, ґанку, гранітного цоколю будівлі, заміна штукатурки, фарбування, реставрація архітектурних деталей тощо. До ІІ черги належатимуть внутрішні роботи з відновлення планувальних рішень, ремонту інженерних мереж і т.і.

БІЛЬШЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: В управлінні капбудівництва пообіцяли відреставрувати Полтавську школу мистецтв

Підрядна організація, що виконуватиме роботи І частини – полтавське підприємство ПП «Укрінтербуд». Її визначили шляхом тендеру. 28.10. 2015 року був укладений договір на виконання робіт.

Директорка школи мистецтв наголосила, що ремонті роботи не стануть на заваді навчальному процесу. Учні академії почнуть навчання 1 вересня, як і зазвичай.

Незабаром на сайті інтерв’ю з Тетяною Магомедовою про хід реставраційних робіт і підготовку закладу до нового навчального року. 

Коментарі