•  

​Відсьогодні працюючи пенсіонери отримуватимуть скорочені пенсії

1210
​Відсьогодні працюючи пенсіонери отримуватимуть скорочені пенсії


Сьогодні скоротять пенсії для працюючих пенсіонерів. І це знову не першоквітневий жарт.

1 квітня, набуває чинності закон, який тимчасово скорочує на 15 відсотків пенсії працюючих пенсіонерів, що перевищують 1423 гривні.

Згідно з поясненнями уряду, обмеження розміру пенсій певної частини працюючих пенсіонерів - тимчасовий захід, розрахована на 9 місяців, тобто до кінця поточного року.

Зовсім позбавляються пенсій працюючі народні депутати, держслужбовці, судді, прокурори. Тепер перераховані "особливі" фахівці повинні вибирати: йти на заслужений відпочинок або працювати без пенсійних нарахувань. Ця норма також введена до кінця 2015 року.

В якості місцевого приклад можна навести голови та секретаря Звенигородського сільради Олександрії, які, маючи пенсійний вік, вважали за краще подати у відставку.

Дані обмеження не застосовуються для інвалідів I, II груп, інвалідів війни ІІІ групи, учасників бойових дій, у тому числі і антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Крім того, урізання пенсій не торкнеться держслужбовців Міністерства оборони України, Збройних сил України та інших структур, що безпосередньо беруть участь у забезпеченні обороноздатності держави.

Олександр Сергєєв

Коментарі