•  

Відставка головного ДАІшника України Сіренка - вистава для публіки - ЗМІ

1100
Відставка головного ДАІшника України Сіренка - вистава для публіки - ЗМІ

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, схоже, намагався розіграти черговий спектакль з показовим звільненням начальника департаменту ДАІ Анатолій Сіренка, коли 4 квітня заявив, що правоохоронець подав рапорт про звільнення.

Правда це чи ні, сказати складно, адже офіційного документа ніхто з журналістів не бачив. У «Дорожньому контролі» відразу заявили, що міністр знову намагається відвести від себе підозри в корумпованості, які виникли у громадськості після скандального обшуку у його заступника Сергія Чеботаря. Активісти вважають, що саме тому Аваков дав «команду» сфабрикувати справу стосовно начальника столичної ДАІ Миколи Макаренка, а також кинути тінь на його безпосереднього начальника, чия репутація була і без того підмочена попередніми скандалами, зокрема, історією з начальником Полтавської ДАІ Петром Блажівським.

Про це пише 368.media.

Міністр же заявив, що місце Сіренка поки займаэ Анатолій Єршов. Його радник Антон Геращенко також представив ще одного заступника - Владислава Криклія, який раніше був радником Авакова, а тепер нібито став першим заступником. Втім, сам «правоохоронець» в бесіді з редакцією 368.media заявив, що він не обіймає даний пост, проте не пояснив, чому помилився Геращенко і що відбувається в департаменті в даний момент.

Однак ясно одне - Сіренко такий розклад справ не сподобався. Більше тижня про нього не з'являлося жодної інформації, але незабаром на ресурсі «Тема» з'явилася невелика стаття, в якій автори заявили, що даішник досі залишається керівником департаменту. За їх даними, Сіренко скликав нараду, на якій повідомив, що рапорт не подавав і збирається піти у відпустку на 40 днів. Крім того, він нібито заборонив допускати Криклія до роботи. Примітно, що інформацію про керівника департаменту на офіційному сайті оновили лише 16 квітня, після численних публікацій у ЗМІ.

При цьому в приймальні Сіренка активісту львівського «Дорожнього контролю» Сергію Круглову заявили, що начальник був на лікарняному, а тепер у відпустці і ніхто його поки не звільняв. Тимчасовим виконувачем обов'язки, як ми вже відзначали вище, став Олександр Єршов. Примітно, що останній був заступником Сіренка, коли той очолював столичну ДАІ. Разом з Сіренком, з порталу зник і Денис Денисюк, який курирував усі МРЕВ України і збирав з них гроші.

«Денисюк відверто розповідає про дружбу свого батька з діючим міністром МВС Арсеном Аваковим, за чиєю командою він і був призначений на посаду заступника начальника ДДАІ», - ще влітку повідомляв адвокат Віктор Смалій.

До цього часу ні Аваков, ні Геращенко не прокоментували ситуацію, що склалася в департаменті. Таке враження, що цей підрозділ курують абсолютно інші політичні групи, до яких не належить керівництво МВС.

Коментарі