•  

Відсторонений комсомольський суддя, який відібрав права у організатора місцевого АвтоМайдану

1320
Відсторонений комсомольський суддя, який відібрав права у організатора місцевого АвтоМайдану

Вища квалiфiкацiйна комiсiя суддів України на своєму засіданні 19 травня, згідно з клопотанням Генеральної прокуратури України, вiдсторонила вiд 7 суддiв, в тому числі суддю з міста Комсомольськ на Полтавщині.

Про це повiдомила прес-служба Генпрокуратури.

Так, суддя Комсомольського мiського суду Полтавськоi областi обвинувачується у здiйсненнi кримiнального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 – завiдомо неправосудна постанова про притягнення до адмiнiстративноi вiдповiдальностi.

Мова іде про випадок коли організатор «АвтоМайдану» у Кременчуці та Комсомольську Анатолій Гілевич був позбавлений водійських прав на 3 місяці і на нього був накладений штраф.

Відповідне рішення ухвалила 6 лютого 2014 року суддя Комсомольського міського суду Таранкова.

Гілевич брав участь у поїздці «АвтоМайдану» до резиденції президента Януковича в Межигір'ї 29 грудня.

6 січня в Комсомольську Гілевича викликали в міліцію і склали протокол на підставі рапорту, нібито 29 грудня він не зупинився на вимогу інспектора на 20-му км траси Київ - Овруч.

Жодних доказів крім рапорту міліція не мала.

Пізніше активіст Андрій Рубан свідчив, що він їздив до Межигір’я разом з Гілевичем:

«о 12:30 ми ніяк не могли бути на 20-му кілометрі тієї траси, тому що тільки в 12:00-12:30 виїхали з Європейської площі. Це можуть підтвердити автомайданівці, які їхали в колоні. На Європейській в зазначений час ще виступали лідер «Автомайдану», - запевнив він.

Коментарі