•  

Відсутність аграрного міністра лякає закордонних інвесторів

110


Через відсутність міністра аграрної політики та продовольства України інвестори втрачають інтерес, зриваються проекти та гранти. Європейці просто не розуміють, хто буде особисто відповідати за виділені кошти, коли немає профільного міністра. Через це розвиток багатьох програм і напрямків гальмується або й взагалі зупинено.

Нагадаємо, що колишній міністр аграрної політики Тарас Кутовий склав повноваження 23 травня 2017 року. Один з посадовців, який попросив не називати його імені, зауважив, що статус виконуючого обов’язки не дає потрібних повноважень та, відповідно, знімає повноту відповідальності з нинішнього очільника міністерства Максима Мартинюка.

Як доказ небезпідставних побоювань інвесторів, наводять приклад Уляни Супрун, повноваження якої навіть були поставлені під сумнів Господарським судом Києва.

«Чи може інвестор бути впевнений у цільовому використанні своїх коштів, або що грант дійсно піде на розвиток галузі, а не комусь у кишеню, якщо навіть підпис в.о. міністра можна оскаржити в суді і він сам не може відповідати за виконання прийнятих рішень?», ― говорить один з чиновників міністерства.

Нагадаємо, що статус виконуючого обов’язки міністра не дає також Максиму Мартинюку права голосу на засіданнях Кабміну, тому він особисто не може впливати на прийняття тих чи інших рішень в інтересах галузі.

Посилання на джерело: https://kurkul.com/news/12143-vidsutnist-agrarn...

Коментарі