•  

«Виглядаю погано, але краще, ніж справедливість і правосуддя в Україні» — відеозвернення Катерини Гандзюк

220
«Виглядаю погано, але краще, ніж справедливість і правосуддя в Україні» — відеозвернення Катерини Гандзюк

Радниця міського голови Херсона, активістка Катерина Гандзюк, на яку напали з сірчаною кислотою, опублікувала відеозвернення до громадськості та української влади.

Вона зізнається, що лікарі їй ще не дозволяють багато говорити, проте дякує всім за те, що я жива.

«Так, я знаю, що виглядаю зараз погано. Але, принаймні, мене лікують. Мене лікують добре українські лікарі. І я точно знаю, що я виглядаю зараз набагато краще, ніж виглядають в Україні справедливість і правосуддя. Тому що їх сьогодні не лікує ніхто.

Мені дуже важко. Мені важко записувати це звернення. Але це — набагато простіше, ніж нашій країні перетравлювати всю цю величезну кількість регіоналів, сепаратистів та «мусорів», яку вона має перетравити для того, щоб хоч якось вижити»,- говорить у відеозверненні активістка.

Особливо ж турбує її факт, що вона і досі не знає імені замовника нападу: «Гандзюк — це не просто моє прізвище. Це прізвище в ряду 40 інших прізвищ постраждалих від нападів, що сталися за останній рік. За останній рік в Україні сталося 40 нападів на громадських активістів. Замовники жодного з яких не були названі… Хто замовив всіх цих людей? Хто покриває замовників? Чому така кількість розслідувань саботується? Чому ми маємо терпіти, поки найактивніших з нас вбивають та калічать?»

Посилання на джерело: https://hromadske.ua/posts/vyhliadaiu-pohano-al...

Коментарі