•  

Війна в Україні: розповідь харків'янки

2860
Війна в Україні: розповідь харків'янки

Українка Тамара Вальевна з Харкова опублікувала статтю про дивну війну в Україні, яку доповнили її друзі. Вона пише:

Неначе Захід на вимогу України вводить санкції проти російських банків, Але в той же час Гонтарева вибирає залишки ЗВЗ (золотих валютних запасів) України для рекапіталізації російських банків в Україні.

Неначе Росія анексувала Крим і відібрала всі нафтові вишки на Чорному морі, але знову вибирають залишки ЗВЗ, щоб розплатитися з «Газпромом».

Неначе Україна уболтала Францію не продавати «Містралі», але в той же час купує у Росії вугілля, яке сама Росія і поцупила в Україні.

Неначе на Донбасі війна і гинуть люди, але в теж час ніщо не заважає Порошенківські заводам «Рошен» випускати продукцію і навіть вводити нові лінії. Неначе на сході війна, але виявляється це не війна, а АТО («антитерористична операція»)!

Неначе Кирило (кличка Володимира Гундяєва, ватажка російської попо-чекістської банди ФСБ-РПЦ) благословляв ополченців на «ратні» подвиги вбивати українців, навіть попи цієї КГБ-ФСБешной банди вже воюють на Донбасі. А гундосити вручав медалі Зюганову, пропогандону Кисельову та іншим, хто побічно або прямо пов'язаний з війною на Донбасі, але от знову така лажа у Кличка (мер Києва, надіслав привітання новому ватажкові української філії ФСБ-РПЦ у зв'язку з призначенням Лубянки на посаду генерального директора цієї філії).

А потім запитують: А чому українці не хочуть йти воювати? Чому зривається мобілізація? Так ви спочатку всі ті, хто дорвався до корита на крові Майдану, визначитеся, що в країні?

Війна чи АТО? І якщо війна, тоді потрібно ввести і приймати закони, щоб прості українці розуміли, за що вони воюють ».

Її друзі відповідають:

«А тому і Захід сам не знає, що з цією Україні робити. Якщо Україна щиро думає про зближення з ЄС, вона вже давно повинна була почати основні реформи. Тим часом про них не чути, а Україна хоче від ЄС все більше грошей і зброї до того ж.

Щодо зброї. У 2012 році Україна була 4 у світі експортером зброї. За останні 10 років вона завжди була в першій десятці. За продане зброю вона отримала неймовірно великі гроші. Де вони?

Вони там же, де і гроші за експорт зерна - в трійку входить, там же, де за хімію, за сталь.

За 23 роки все розікрали і продовжують, темпів не знижуючи. Індикатори свободи ведення бізнесу за рік після Майдану впали ще нижче, ніж при банді (Януковича - Кц). Вже при «по-новому». І Петя (Порошенко) по суті нічим не відрізняється від Яника. Тільки кілька з парламентсько-президентською республікою його відсунули.

Але цей вільний сегмент поводирі Яценюка вже зайняли. Та й ахметови-фірташі-Єрємєєва На місці. Як і бізнес Яника-Курченко нікуди не подівся. Петі зараз у як війна потрібна і бажано з котлами типу Іловайського. Всіх ідейних і активних знищити, щоб на Київ приціли не розгорнулася.

Демократія могла б серйозно пошкодити українським олігархам, навіщо їм конкуренція, до якої не звикли і з якою, ймовірно б, програли. Україна не хоче перемогти в цій війні. Українська армія це реально десь 50 тисяч осіб, здатних до боротьби. Тоді як маленька Боснія боролася проти сербських заколотників і виставила армію в 150 тисяч чоловік.

У Боснії генштаб свідомо не кидав на вірну смерть своїх кращих людей. Все було зрозуміло ще з розгону Майдану в червні. Їм же Кличко прямо сказав, що їхнє місце в АТО. Я була на Майдані 15 травня.

І ніяких бандитів там не було. Стояли дядьки, відсіяти і знову приїхали. Вони не могли піти, поки не були покарані вбивці їхніх побратимів. І суспільство цей розгін схвалює. Потім їх перебили під Іловайськ, зараз в аеропорту ....

Коментарі