•  

Військкомати Полтавщини набирають резервістів

770
Військкомати Полтавщини набирають резервістів

Військкомати Полтавщини набирають резервістів. На даний час резервістами комплектують підрозділи охорони, які будуть розгорнуті при кожному районному (міському) військовому комісаріаті Полтавської області. В обов’язки цих підрозділів буде входити охорона важливих державних об’єктів району (міста), забезпечення охорони громадського порядку, здійснення протидиверсійних заходів.

Інформація про це оприлюднена на сайті Полтавської ОДА.

Резервісти – це громадяни, які у добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формувань. Вони мають можливість виконувати обов’язки служби без відриву від своєї основної трудової діяльності.

На службу у військовому резерві приймають громадян (крім тих, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації), які пройшли професійно-психологічний відбір, перевірку рівня фізичної підготовки та визнані придатними до служби за станом здоров’я.

Здійснюється відбір резервістів на офіцерські посади - командира роти, заступника командира роти з виховної роботи. Також вакантні посади рядового та сержантського складу - головного сержанта, сержанта з матеріального забезпечення, водія-радіотелеграфіста та інші.

Встановлений граничний вік, у якому резервісти можуть нести службу. 50 років – для військовозобов’язаних, які мають звання рядового, сержантського, старшинського складу. До 55 років - молодший офіцерський склад, майор, підполковник; до 60 років – полковник; до 65 років – вищий офіцерський склад.

Додаткову інформацію з цих питань можна отримати у районних військових комісаріатах за місцем реєстрації чи перебування на військовому обліку, або у Полтавському обласному військовому комісаріаті - тел. (05322) 2-98-17.

Коментарі