•  

Військові з Полтавщини підвищують бойову майстерність на Дніпропетровщині

440
Військові з Полтавщини підвищують бойову майстерність на Дніпропетровщині

Воїни реактивно-артилерійських підрозділів виконали бойові стрільби з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» на одному із загальновійськових полігонів Дніпропетровщини.

Таку інформацію надає Полтавський обласний військовий комісаріат.

«В рамках проведення тактичних навчань реактивно-артилерійської батареї, військовослужбовцям необхідно було виконати вогневі завдання із закритих вогневих позицій на відстані до 10 кілометрів до об’єктів ураження», - говорить командир підрозділу.

Офіцер також зазначив, що перед стрільбою особовий склад відпрацював нормативи із метеорологічної, балістичної, інженерної підготовки, розрахунку поправок, заряджання боєкомплекту, пристрілку цілі тощо.

До складу розрахунків вогневих підрозділів, входили військовослужбовці, які були призвані до війська в рамках третьої хвилі часткової мобілізації. Всі бійці підрозділу пройшли відповідну підготовку та лише після цього були допущені до виконання бойових стрільб.

Під час практичного вишколу з військовослужбовцями враховувався бойовий досвід застосування реактивної артилерії. Зокрема, відпрацьовувалися питання щодо швидкого зайняття та зміни позиції, її охорони та оборони, обладнання в інженерному відношенні, а також безпосереднє виконання вогневих завдань.

Підсумовуючи результати бойових стрільб, командування вогневого підрозділу відзначило високий рівень навченості особового складу, злагодженість взводів та спроможність реактивної артилерійської батареї виконувати поставлені бойові завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності Української держави.

Коментарі