•  

Військовим медикам передали бронежилети

920
Військовим медикам передали бронежилети

Група медичних працівників обласного військового шпиталю сьогодні вирушила в зону АТО. Аби захистити наших земляків, напередодні їм передали 7 бронежилетів, придбаних за кошти благодійників через Товариство сприяння обороні України.

Про це повідомив Віктор Воробйов, керівник первинної організації Полтавської обласної організації «Товариства сприяння обороні України» (ТСОУ). Бронежилети мають 4 клас захисту.

«Ці бронежилети такі ж самі, як і придбані для Полтавського батальйону територіальної оборони та міліцейських спецпідрозділів «Полтава» і «Кременчук», – розповів Віктор Боробйов.

Загалом, за інформацією В.Воробйова, за останні два місяці завдяки коштам, які перерахувати ТСОУ підприємства Полтавщини та рядові полтавці, було придбано для наших військових таке спорядження: 425 бронежилетів «Панцирь-3-95М» 4 кл., берці, тепловізор з блоком живлення, біноклі нічного бачення, спецодяг, дальномір та інше військове приладдя.

Допомогу надавали як Полтавському батальйону тероборони, так і спецпідрозділам МВС, рятувальникам Державної служби з надзвичайних ситуації, тобто тим співробітникам, які задіяні або безпосередньо в антитерористичній операції, або надають допомогу населенню у звільнених від терористів районах Луганщини та Донеччини.

Коментарі