•  

Викладачів Полтавського техуніверситету звільняють, бо не хочуть підкорятися «замашкам» ректора

6120
Викладачів Полтавського техуніверситету звільняють, бо не хочуть підкорятися «замашкам» ректора

За останні дні керівництво ПНТУ здійснило звільнення викладачів, які є свободомислячими і не хочуть підкорятися диктаторським замашкам ректора.

Схема дуже проста: з викладачем кожного року переукладають контракт.

З'явився так званиний список викладачів, з якими контракт укладати не варто (тобто їх по суті просто звільняють). Це люди, які впродовж останнього року були прихильниками ідей Майдану, активно допомагали і допомагають зараз. Це активні люди, які бачать абсурд університету, і говорять про це.

Одним із таких виявився Сергій Глоба – активіст, який щотижня возив допомогу в зону антитерористичної операції. Він являється автомайданівцем, саме тому спільнота підняла шум і громадськість дізналася про справи, які відбуваються у ПНТУ.

Наступним, хто потрапив під звільнення – Артур Ароян, талановитий викладач-архітектор, координатор руху «Чиста Полтава», один із творців «Кадетаріуму». Людина, яка останні кілька років є активним популяризатором ідеї відновлення Кадетського корпусу.

Кілька років тому ПНТУ всіляко ним рекламувався як аспірантом, що отримував стипендію Президента і написав за два роки дисертацію, замість відведених трьох.

«Мене оббрехали, шантажували, мені погрожували – і все це на основі наклепу щодо моєї причетності до публікацій про ректора техуніверситету на неофіційній сторінці архітектурного факультету, а також «занадто активній» громадській діяльності. Не зумівши довести мою провину, було прийнято рішення прибрати мене будь-якою ціною. До речі, я не єдиний у цьому «чорному списку» молодих викладачів», - пояснив Артур Ароян.

За Словами Арояна, є й інші викладачі, яким не продовжили контракти через їх політичні погляди (хоча причини офіційно будуть інші). У Глоби, наприклад, якогосьдокументу не знайшли, хоча він 10 років викладає у ПНТУ і кожен рік переукладає контракт.

Коментарі