•  

Виконання Меморандуму про співпрацю між ПолНТУ та 179 навчально-тренувальним центром військ зв’язку

17050
Виконання Меморандуму про співпрацю між ПолНТУ та 179 навчально-тренувальним центром військ зв’язку

Допомога воїнам української армії, які захищають наше сьогодення, трудові будні та наше майбутнє стала щоденною працею колективу та студентів ПолтНТУ – це участь у благодійних акціях, ярмарках, аукціонах, зборах коштів для допомоги бійцям на фронті та пораненим в госпіталях. У межах своїх можливостей фахівці університету здійснюють правову допомогу, психологічну реабілітацію.

За ініціативою ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка спільно зі студентським профспілковим комітетом та студентським парламентом в університеті створено Центр підтримки воїнів АТО, метою якого є збір коштів, закупівля медичного обладнання і ліків, обмундирування.

Новою благодійною справою стала спільна діяльність, зазначена у підписаному 27 лютого 2015 Меморандуму про співпрацю ПолтНТУ із 179-им об’єднаним навчально-тренувальним центром військ зв’язку. В рамках підписаного Меморандуму колектив ПолтНТУ надає допомогу військовослужбовцям їх сім’ям, рідним, дітям та близьким.

15 квітня 2015 року представники трудового колективу та студентського самоврядування університету відвідали навчальний полігон тренувального центру де вручили представникам військової частини спеціальне обладнання для проведення тренувань із стрільби. Ця адресна допомога потрібна майбутнім учасникам бойових дій і дає можливість не тільки підвищити свою майстерність, а й вберегти життя. Треба зазначити, що університет також долучився і до створення тренувальної полоси виживання, необхідної для відпрацювання тактичних навиків військовослужбовців.

– Ці спеціальні навушники розроблені британською військовою компанією – надзвичайно потрібний пристрій для вогневої підготовки військовослужбовців, – розповідає підполковник Юрій Кривоніс, заступник начальника Центру по роботі з особовим складом. – Ми звернулися до своїх друзів – Полтавського національного технічного університету – щоб вони допомогли нам закупити ці спеціальні звукопоглинаючі навушники. Викладачі та студенти університету завзято і надзвичайно швидко відгукнулися, і вже сьогодні передали їх нам. Цей подарунок сприятиме процесу якісної бойової підготовки. І хочеться окремо подякувати керівництву Полтавського національного технічного університету і особисто ректору Володимиру Онищенку за чергову оперативно надану допомогу. Це люди – великі патріоти, небайдужі до військової справи, з якими ми співпрацюємо вже дуже давно. Нещодавно ПолтНТУ подарував нам обладнання для облаштування тренувальної лінії перешкод, та і взагалі – будь-яке прохання, яке під силу виконати університету, він виконує дуже швидко. Щиро дякую цьому навчальному закладу!

Під час перебування у військовій частині, студенти ПолтНТУ скористалися можливістю і змогли уявити себе справжніми воїнами: під наглядом інструкторів вони стріляли по цілях на тренувальному полігоні.

Коментарі