•  

​Виконком Полтавської міськради перешкоджає роботі АМКУ

880
​Виконком Полтавської міськради перешкоджає роботі АМКУ

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала Управління капітального будівництва виконкому Полтавської міської ради загалом на 67,966 тис. грн. за неподання інформації на вимоги територіального відділення у встановлені головою територіального відділення строки.

Відмови в наданні інформації на вимоги територіального відділення Управління капітального будівництва виконавчого комітету Полтавської міської ради в першому випадку не дає можливості проведення дослідження додержання законодавства про захист економічної конкуренції на ринку будівництва житла та інших об’єктів, зокрема будівництва Діагностичного центру по вул. Чапаєва, 2б в м. Полтава, а в другому випадку не дає змоги здійснити дослідження ринку закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти, зокрема закупівлі робіт по будівництву спорткомплексу, що розташований в авіамістечку по вул. П. Юрченка, м. Полтава. Обидва випадки – це є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

«Статтею 17 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» чітко визначено повноваження голови територіального відділення Антимонопольного комітету України, серед яких зазначено, що при розгляді заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, проведенні перевірки та в інших передбачених законом випадках вимагати від суб’єктів господарювання, об’єднань, органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно – господарського управління та контролю, їх посадових осіб і працівників, інших фізичних осіб інформацію, в тому числі з обмеженим доступом», - зазначив голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Коментарі