•  

Вільна трибуна: Чиї інтереси відстоює "Полтавська Січ"?

3190
Вільна трибуна: Чиї інтереси відстоює "Полтавська Січ"?

Інформація Олександри Атахаджаєвої, журналіста, волонтера:

Ось так жахливо почався у мене і моєї сім'ї ранок п'ятниці.

Мене, мого чоловіка і дитину (хлопчику ще немає трьох років) виганяли із помешкання, яке ми орендуємо уже три роки. Нас чудово знають усі сусіди, ми з усіма в гарних стосунках. Будь-хто може підтвердити, що ми нормальна сім'я і всі знають, що ми тихо-мирно жили, нікому не заважали. Ні з ким не сварилися. І тут вранці трапилося ось таке!

Члени ГФ "Полтавська Січ" в балаклавах і зі зброєю проникли в моє помешкання (моє на той момент, бо за проживання у ньому заплачено власнику) і вимагали, щоб ми зараз же покинули приміщення бо ми, з їх слів як рейдери захопили його!
А все через те, що напередодні у нас виник конфлікт з власницею, точніше матір'ю власника (сам власник перебуває за кордоном, а вона отримує кошти за його квартиру). Матір власника прийшла і сказала, що у неї є плани на квартиру і що ми, а точніше, наше проживання тут в її плани не входить. 

І що ми повинні або терміново (одним днем) виселятися або сплачувати їй 3500 від теперішнього моменту. Ми сказали, що це занадто велика сума за голі стіни (усе, крім стін, вікон і кухонної плити в квартирі наше - меблі, техніка) і ми таку суму платити не будемо, отже найближчим часом з'їдемо, як тільки знайдемо, де жити. А ще ми попросили цю жінку повернути нам гроші за проведені нами нещодавно ремонтні роботи і за опалення, які проплатили за кілька зимових місяців наперед за вимогою цієї ж недобросовісної родички власника. 

І ось у що це вилилось: вранці до нас увірвалися озброєні і в масках члени ГФ «Полтавська Січ» під керівництвом Дмитра Лаптєва, які по-перше нічого не спитали у нас про ситуацію, а відразу ж сказали: «Одеваемся и на выход!». Коли ми сказали, що не вийдемо, адже тут наші речі, нам сказали: «Это не ваши вещи! Вы рейдеры! На выход!». 

ДО ВІДОМА:

Із посиланням на "Новини Полтавщини", ми знаємо, що "Полтавська Січ" створена, щоби допомагати нашим бійцям на війні, що точиться на сході:


На Полтавщині формується новий добровольчий батальйон.

Як повідомив голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук ,новий батальйон має назву «Полтава Січ».

«Добровольці,які вже туди записалися проходять навчання під Києвом. Тільки після проходження спеціальної підготовки їх направлять в зону бойових дій», – сказав Бугайчук.

Він відзначив, що бійці проходять заняття з вогневої стрільби та тактиці ведення бою.

Постає питання, чому "Полтавська Січ" свої сили демонструє на мирінй землі, а не на полі бою? За яким правом бійці формування вривалися в арендоване помешкання й змушували людей виселятися? 

На боці кого діє "Полтавська Січ"? На боці людей чи на боці тих, хто платить гроші? Чому, коли в країні війна, а батальйон, члени якого проходили військове навчання в Києві, зараз не допомагають нашим військовим відстоювати свою землю, а вирішують силою суперечливі питання в Полтаві? 

"Полтавська Січ" заявляє, що її члени ЗА:

- становлення економічного ладу в Україні;
- професіоналів у будь-якій галузі;

 - підвищення соціального рівня населення; - суверенність та незалежність України

То що з перерахованого відстоювали біці "Полтавської Січі" у конфлікті, описаному вище?

Коментарі