•  

ВІЛЬНА ТРИБУНА: ​У Решетилівці не діють закони України. В.Колотій проти Президента

3410
  • apps/c6f211bccca84accbe1a8fa64242bd09.bmp
  • apps/afb7ee0a20c04963b26daf795cbf7a7e.bmp
  • apps/ec6fcd5bc6e746ada1fb2d81dad2ec67.bmp
  • /media/cache/e5/57/e55793bce90ba3522fbe0f057192a577.jpg
  • /media/cache/4b/e7/4be7eb7c7cf9b344d3a15e26d0233abc.jpg
  • /media/cache/22/ae/22ae3c779d3ab59452c79c3d55c5d754.jpg
Будинок Дмитренків

Будинок Дмитренків


ВІЛЬНА ТРИБУНА - рубрика, де кожний охочий може висвітлити резонансні події чи поділитися проблемами, щоби через ЗМІ донести їх до громади, чиновників й уряду.

ЗМІ Росії постійно наголошують на тому, що в Україні відбувається/ триває громадянська війна. Посадові особи України це заперечують. Проте нижченаведені факти свідчать - війна триває і точиться саме між громадянами України.

Мова піде про події в смт. Решетилівка, яке стало прикладом паплюження прав та інтересів громадян та бездіяльності Президента. Так ще у 1994 р., коли здійснювалася масова «приХватизація» державного майна, ТОВ «Агротехсервіс» , директором якого був і лишається шанований В. Колотій , придбало майно «Сільгосптехніки» . До складу останнього було незаконно занесено чотири житлові будинки, у яких мешкали та були зареєстровані громадяни. Таким чином, як у першій половині дев’ятнадцятого століття, відбувся процес «закріпачення» людей. Останніх, на відміну від більшості громадян, позбавили права на приватизацію. Тобто, було порушено визначальне право рівності осіб перед законом. Громадяни переконані: мешканців, як і майно, продали разом з будинками . Наступні події підтверджують саме таку думку .

Згідно договору, В. Колотій взяв такі обов’язки: виконувати умови договору: за згодою мешканців житлових будинків, здійснити приватизацію квартир.

Проте ТОВ, а отже і Колотій, не здійснило приватизацію . Тобто свідомо і умисно , в односторонньому порядку порушило вимоги договору. Тож мешканців цих чотирьох житлових будинків, всупереч вимог Конституції, ЖК та інших законів, позбавели права на приватизацію і, фактично, зробили «кріпаками» власника.

За часів Януковича годі було й думати про верховенство права. Проте спроби досягти справедливості були. Проте після революції гідності Президент П. Порошенко запевнив українців і світ про утвердження верховенства права, про негайне повернення «приХватизованого»майна. У мешканців незаконно загарбаних будинків зародилася віра та надія в те, що «слуги государеві», а саме голова облдержадміністрації В. Головко та прокурор області Я. Стрелюк застосують належні заходи і майно за 2-3 місяці повернуть державі, чим створять умови для належного проживання людей.

Проте зараз стало очевидним: не лише ТОВ, але й вказані посадові особи, отримуючи державні зарплати й, напевно, маючи далеко не по одній квартирі, свідомо ігнорують вимоги закону і вказівки П. Порошенко. Так населення сподівалося, що В. Головко негайно візьме на особистий контроль, невідкладно притягнення винних до кримінальної відповідальності й поверне майно державі. На думку населення, питання виконання договору потрібно було розглянути на сесії облради, заслухати звіт Я. Стрелюка та інших причетних осіб. Проте В. Головко не виявив ініціативи . Керуючись цим, жодних дій для захисту державного майна не зробили ні В. Головко, ні Я. Стрелюк.. Прокурор, незважаючи на прохання і вимоги мешканців та Регіональне відділення Фонду держмайна України у Полтавській області, категорично заперечує державний інтерес у тому, щоб незаконно відчужене державне майно було повернене власникам, а тому й не подав позов до суду. Я. Стрелюк закрив очі на чергове закриття кримінальної справи № ….0428 .

Користуючись бездіяльністю вказаних посадових осіб, В. Колотій, під час розгляду головою Полтавського райсуду І.С. Кіндяком цивільної справи, подав останньом документ з власним підписом і печаткою ТОВ, до якого вніс недостовірні відомості. Тобто, Колотій умисно ввів суддю в оману. Суд, довіряючи В. Колотію, виніс рішення, до якого вніс списані з документа недостовірні обставини. Таким чином, з вини шановного В. Колотія, рішення суду містить недостовірні обставини. Позивачі по справі звернулися до Октябрського РВ м. Полтави з заявою порушити кримінальну справу, а Я. Стрелюка – із вимогою проконтролювати стан розслідування та протягом місяця направити справу до суду. Адже факт очевидний і нікуди від нього не дітися. Побоювання мешканців були небезпідставні. Справа № .. 0191, провалявшись півроку у столах була успішно закрита. З незрозумілих пересічному Решетилівцю обставин (щоправда, окремі Решитилівці вважають - мала місце передача хабара) Я Стрелюк складу злочину не побачив .

Проте рішенням Октябрського райсуду м. Полтава, постанова про закриття була скасована. При чому, об’єктивно дослідивши матеріали, суддя надрукувала: «знайшли своє підтвердження доводи скаржника про надання до суду недостовірних документів».. То що ж іще необхідно  Я. Стрелюку, щоб шанованого В. Колотія негайно притягти до відповідальності і протягом місяця справу направити в суд? Що ж іще вони намагаються дослідити? Тож мешканці лише припускають: які ще відверті дурниці впишуть вказані особи до постанови, щоб приховати злочин?

Із вищевказаними державними захисниками, В. Колотій вирішив додатково вказати П. Порошенко: щодо власності ТОВ закони України не діють. Це було зроблено так. Ще з часів Радянського Союзу, електрика до будинків подавалася від « Сільгосптехніки». ТОВ, що на думку мешканців, не має ліцензіції на продаж електрики (Я. Стрелюк ігнорує необхідність перевірки цих обставин. Це ж не бабусю за торгівлю у невстановленому місці ганяти!), але попри це, ТОВ постачало її до будників. Мешканці будинків із 1994р., згідно укладених угод, оплачували за користування електроенергією. Кожна квартира мала свою книжку на оплату, яку видало ТОВ. Кошти за використану електрику з 1994р. ТОВ отримувало на банківський рахунок.

Та попри вчасну оплату, два місяці тому мешканцям Дмитренкам електрику відключили. Здається, такий відвертий факт порушення Конституції і прав людини мав би негайно привести в дію всю держану машину. Тобто, В. Головко, Я. Стрелюк та інші мали б прибути на місце і в день відключення приєднати два проводи на стовпі. Проте, незважаючи на численні звернення і скарги мешканців, електрику не лише не підключили, але стараннями В. Колотія була приставлена цілодобова охорона, щоб не дай Боже, Дмитренки не підключилися до сусідів. Дмитренки в свою чергу звернулися до власника « Полтаваобленерго» - російського мільйонера. Той, не дивлячись на те, що не є патріотом України, негайно згодився на підключення. Однак В. Колотій є таким патріотом України, що не дав згоди на підключення електрики від стовпа країни-агресора. Припускають, боявся, щоб через струм Дмитренки не піддалися впливу російському шовінізму. Тобто, огородив останніх від впливу ворожої пропаганди. Проте, мешканці такої турботи не оцінили. Тож російський мільйонер лише здивувався такій формі патріотизму В. Колотія . Однак, погляди В. Колотія поділяє сам П. Порошенко . Адже Президент протягом двох місяців електрику від росіян не підключив.

Дивно, але Президента України не насторожила думка, викладена у листі ТОВ від 27.07.15р. № 174: «на території ТОВ закони України не діють». А отже не діє і влада П. Порошенка. Це дає привід запитати Президента: може б він уточнив населенню межі території , на якій він є гарантом? Можливо, таких територій вже не лишилося? Такі держави називаються феодальними .

Використовуючи право власності на будинки, В. Колотій намагається зараз відключити Дмитренків від постачання газу. Так договір має бути укладено з власником. Власником квартири є ТОВ, що не дає згоди на підключення. Тож Дмитренки отримали офіційне попередження про відключення газу.

Читач повинен мати на увазі: навіть за часів Януковича, мешканців від світла й газу не відключали. Боялися гніву: «хто треба» приїде і морду наб’є. Як свідчать наведені факти, зараз власники майна не бояться нікого.

Саме тому, зважаючи на наведені обставини , населення Решетилівки переконане: йде відкрита війна з метою знищити українців,знищити патріотів, учасників Майдану, викорінити в них навіть думку про право і вільнодумство.

Яке ж пояснення такого відвертого цькування населення органами влади, прокуратурою та міліцією отримують у Решетилівці? Одні говорять: В. Колотій і В. Головко давні бізнес-партнери. Недаремно першому, незважаючи на свідоме й умисне порушення умов договору, передали мисливські угіддя. Інші стверджують: мова йде про банальні хабарі. Треті посилаються на те, що у прокуратурі області працює син В. Колотія.

21.08.15р. повинно відбутися свято проголошення незалежності України. Президент П. Порошенко та В. Головко будуть брати участь у святкових заходах . Для пересічного мешканця стає очевидним: це буде свято для злодіїв, які за минулі роки, шляхом «приХватизації» стали капіталістами і стоять поза законом та над ним . Проте, на думку Решитилівців, В. Головку, Я. Стрелюку й О. Беху не варто ігнорувати іншу категорію населення. А саме тих, які «святкуватимуть» без світла і газу, без можливості приготувати їжу й почути Президента, його досягнення у справі захисту прав населення та боротьбу з корупцією. Ці люди живуть при «лучині», готують їсти на вогнищі, перуть одяг вручну в тазах, забули картинку у телевізорі. Вони, на відміну від Президента України і його банди ( саме так кажуть у Решетилівці ), позбавлені благ цивілізації.

П. Порошенкові не варто ігнорувати і психологічні чинники вказаного цькування населення. Наприклад: чи бажає населення за такого існування боронити на фронті В. Колотія, його сина, В. Головка та інших? Чи не тому зривається чергова мобілізація ? Чи не тому солдати на фронті втрачають довіру і спиваються ? Чому на 30% зросла злочинність?

Врешті-решт, не можна не повідомити читача і про бездіяльність, як кажуть у Решетилівці, так званих народних депутатів. Адже Дмитренки зверталися й до них . Так, із листа C . Капліна від 26.06.15р. читачам зрозуміло: повернення майна державі його не зацікавило. Пробивати шини депутат не буде, як і викликати МЧС , щоб підключили електрику . Припускають : він чекатиме , щоб потерпілі перекрили трасу Київ - Харків, а на тлі масовки можна буде красиво «попіаритися».

Проігнорував звернення і Ю. Бублик. Напевно, для нього свобода полягає у тому, що кожен може робити все, що завгодно .

На думку мешканців Решетилівки, як С. Капліну так і Ю. Бублику, замість того, щоб висіти на численних бігбордах і пропагувати себе як народних прокурорів-захисників, варто повисіти на лише на одному стовпі біля Дмитренків й підключити струм!

Не відгукнувся й О. Кулініч. Напевно, заклопотаний питаннями відродження усіє України впритул не бачить відсутності електрики саме на своєму окрузі. Очевидно, В. Колотій користується у депутатів беззаперечним авторитетом і пошаною . Тож не насмілилися турбувати.

Проте депутатам не варто ігнорувати відомий вислів: «Замість того , щоб волати/ критикувати», засвіти хоча б один сірник.» Чи слабо?

Даючи згоду на публікацію фактів Дмитренки, запрошують усіх вказаних у статті осіб 21.08.15р. на 21-00 год. до себе на святкову вечерю.

Не погребуйте, панове держчиновники. Вас пригостять свіжозвареною на вогнищі простою селянською їжею. Адже холодильник не працює більш як два місяці. Можливо, посидівши в пітьмі біля будинку, у Вас прокинеться те, про що говорила у дитинстві мама - совість! І тоді ви дістанете з Лексусів інструменти й включити не лише електрику, але й силу закону! Подією, включенням Дмитренкам електрики на 24 рік незалежності, усі названі особи , разом із шановним В. Колотієм, порадують П. Порошенка і він повідомить про неї у своєму святковому виступі, як про чергову перемогу демократії.

Решитилівцям лишається чекати: чи справдяться надії?

07.08.15 р. 

Ю. Моторний. 

Коментарі