•  

Вільна трибуна: Злочини "Грифону" та Полтавської прокуратури проти Революції Гідності

4070
Вільна трибуна: Злочини "Грифону" та Полтавської прокуратури проти Революції Гідності

Тамара Олійник, громадський активіст, майданівець, розповіла, що під час бурхливих подій узимку, коли відбувався штурм Обласної ради в нашому місті, вона була присутня на площі біля ради. 

Жінка стала свідком побиття кількома бійцями "Грифону" молодого хлопця, а коли спробувала перешкодити спецпризначенцям бити юнака, отримала удар дибинкою в голову й потрапила в лікарню зі струсом мозку. 

П'ятеро постраждалих, зокрема й пані Тамара, подали заяву про злочин спецпідрозділу й направили документ до Полтавської прокуратури.

Прокуратура Полтавської області справу побиття людей спецпідрозділом міліції цинічно закрила. Нижче наводимо повний текст постанови про закриття справи й скаргу людей на заступника начальника слідчого відділу прокуратури, що закрив справу їхнього побиття. 

СПРАВКА:

Грифон — спеціальний підрозділ судової міліціїМВСУкраїни в завдання якого входить забезпечення безпеки працівників суду, які беруть участь у слуханнях у резонансних справах, членів їх сімей і близьких родичів, а так само учасників процесу. З метою виконання своїх функцій, підрозділи «Грифона» мають право проводити оперативні заходи з метою виявлення потенційних загроз суддям і учасникам процесу.Зазначаємо, що головного борця проти Революції Гідності прокурора Стрелюка вже звільнено з посади Прокурора Полтавської області, тому віримо, що наступна людина на цій посаді зуміє розібратися в ситуації та покарати винних УМВСівців із "Грифону" у побитті людей під стінами Обласної адміністрації. 

Коментарі