•  

Виставка «Чотири стихії» відкрилася в Полтаві

770
Виставка «Чотири стихії» відкрилася в Полтаві

У Полтаві презентували виставку «Чотири стихії», що покликана розповісти містянам про те, як людина може поєднатися у гармонію з природою.

Уже четвертий пленер, який став популярним серед художників Полтавщини, проходив з 18 по 25 липня на безлюдному березі Ворскли поблизу села Деревки Котелевського району. Тому організатори вирішили, що його тема має бути пов’язана як зі силами природи, так і з цифрою «чотири».

Роботи виконували художники з Полтави й Кременчука. Серед них – Руслана Анічина, Анатолій Лавренко, Григорій Волков, Олексій Соболевський, Марина Рожнятовська, Лариса Лукаш, Ольга Гриценко і т.д. Вони представили як традиційну техніку олійними фарбами, так й інсталяції із гілок, квітів та різного підручного матеріалу.

– Для мене пленер з кожним роком стає все цікавішим і кращим. Я краще розумію, що я роблю. Праця на природі і з природою дає зовсім інші відчуття, ніж робота в майстерні – наголошує Лариса Лукаш.

Саме для того, аби до спогадів художників долучилися й поціновувачі мистецтва, було вирішено провести виставку. Проходить вона у галереї «Арт-місія» по вул. Пилипа Орлика, 20/1 (колишня вул. Паризької Комуни).

Коментарі