•  

Виставку аграрних досягнень презентували в Полтаві

550
Виставку аграрних досягнень презентували в Полтаві

Полтавські аграрії відкрили виставку інноваційних досягнень у своїй сфері

У Червоній залі Полтавської обласної державної адміністрації відбулося відкриття виставки «Агропром-Полтава». Вона вже вдванадцяте проходить на території Полтавщини.

У виставці взяли участь 44 підприємства, які презентували інноваційні та передові досягнення. Свої вироби показали представники області і гості з Києва, Харкова, Дніпра та Одеси.

На виставці представлений широкий спектр агротехніки, новітніх технологій, насіння, посівних культур. Її метою є розвиток АПК за допомогою втілення передових технологій та інвестицій до цього сектору.

Організатори заходу запевнили присутніх у тому, що це лише маленька частина з усього природньо-технологічного потенціалу Полтавщини.

— Сьогодні тут присутні люди, які мають певний досвід у виробництві аграрної продукції, та можуть ним поділитися, і гості, які з задоволенням подивляться на те, що ми маємо в арсеналі та потенціалі нашої багатої Полтавщини, — додали вони.

Виставка працюватиме протягом двох днів, та супроводжуватиме засідання Координаційної ради з питань розвитку фермерства на Полтавщині.

Коментарі