•  

Виставку про сім’ї переселенців представив Червоний Хрест у Полтаві

1210
Виставку про сім’ї переселенців представив Червоний Хрест у Полтаві

У Полтаві, в галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка розпочала роботу фотовиставка «Палітра почуттів» про сім’ї, постраждалі від війни на Донбасі.

Мета фотовиставки – донести до суспільства цінність справжніх щирих почуттів та взаємовідносин у цей складний для нашої країни час. Виставка демонструє, як сім’ї, які постраждали від збройного конфлікту в Україні, змогли адаптуватись до нових умов та віднайти внутрішній ресурс для отримання насолоди від життя та створення щасливого середовища для своїх дітей та палітри почуттів, яку відчувають діти.

– Ось мій син Єлисей. Ми з ним переїхали в Полтаву в 2014 році з Донецька. Тут синок мій у школу пішов, у перший клас. Нам багато допомагає Червоний Хрест. Таку шикарну фотосесію нам організували! Завдяки таким подіям духовно розвиваємося, отримуємо позитивні емоції – і жити хочеться: адже коли ми лише приїхали, було дуже важко, особливо в перший рік. А так вже ми адаптувалися, ми вже напівполтавці. Дякую за позитивні емоції! – говорить героїня виставки Олена Соловцова.

Відкриття фотовиставки здійснено в рамках проекту «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні», який реалізує Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Уряду Японії через Міжнародну Федерацію Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Коментарі