•  

Вітаємо з Днем сухопутних військ України. Слава героям!

220
Вітаємо з Днем сухопутних військ України. Слава героям!

Шановні генерали, офіцери, сержанти та солдати, курсанти та ліцеїсти, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Вітаємо вас із Днем Сухопутних військ України!

Сучасні Сухопутні війська — це міцний моноліт механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, високо мобільних десантних військ, армійської авіації, спеціальних військ, частин та установ технічного й тилового забезпечення.

Сухопутні війська складають майже половину чисельності усіх Збройних Сил України і є головним оплотом бойової могутності українського війська. Їх сучасний розвиток спрямований на досягнення світових стандартів діяльності та застосування Збройних Сил.

Особовий склад Сухопутних військ Збройних Сил України з честю виконує свій обов’язок перед народом, демонструє вірність військовій присязі, відповідальність, високий бойовий вишкіл і професіоналізм.

Висловлюємо глибоку вдячність військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Сухопутних військ за самовіддану працю, високу відповідальність, безкорисливість, сумлінність, професіоналізм і наполегливість в процесі виконання завдань за призначенням.

Бажаємо Вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра і миру, благополуччя і сімейного достатку, вагомих звершень у ратній справі в ім’я зміцнення обороноздатності Батьківщини.

Варвара Самохіна

Коментарі