•  

Вітчизняними швидкісними поїздами «Тарпан» вже перевезено більше 100 тисяч пасажирів

110
Вітчизняними швидкісними поїздами «Тарпан» вже перевезено більше 100 тисяч пасажирів

З початку експлуатації двосистемних швидкісних електропоїздів ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПрАТ «КВБЗ» вже перевезено 107 тисяч пасажирів. Станом на 1 січня 2015 року загальний пробіг двох поїздів становив 347 тис. км., передає «Укрзалізниця».

Як зазначають фахівці ДП «Українська залізнична швидкісна компанія», перші півроку курсування швидкісних поїздів вітчизняного виробництва характеризуються позитивними експлуатаційними показниками та надійністю. Особливо добре пасажири сприймають той факт, що світові стандарти якості та комфорту забезпечуються рухомим складом вітчизняного виробництва.

Двосистемний електропоїзд у базовій комплектації складається із 9 вагонів. Їхня конструкція повністю відповідає вимогам санітарних норм з ергономіки, мікроклімату, освітленості, шуму і вібрації, а також безпеки. Інтер’єр салону виконаний з пластикових і металевих панелей з використанням зносостійких, екологічно чистих, важкогорючих матеріалів. Кузов вагонів виготовлений з нержавіючої сталі.

Для комфорту пасажирів у поїзді є буфет, система клімат-контролю та інші зручності, зокрема для роботи, розміщення ручної поклажі тощо. Одночасно поїзд може перевезти 609 пасажирів: у першому класі – 128, у другому – 479, ще два місця передбачені для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Нагадаємо, що перший комерційний рейс електропоїздом ЕКр-1 вітчизняного виробництва здійснено 24 червня 2014 року за маршрутом Дарниця – Київ-Пасажирський – Львів. У процесі експлуатації дані поїзди використовуються на маршрутах Дарниця, Київ – Одеса – Київ, Дарниця, Київ – Кривий Ріг – Київ, Київ – Запоріжжя – Київ.

Коментарі