•  

Влада Нью-Йорка «пробила чергове дно»: нелегалів не можна назвати чужинцями

330
Влада Нью-Йорка «пробила чергове дно»: нелегалів не можна назвати чужинцями

Новий збірник інструкцій для місць громадського користування, підприємств і житлових приміщень цього тижня презентували у Нью-Йорку. Головна «новація» — заборона вживати «чужинець-нелегал» (англ. illegal alien).

Ці інструкції розроблені міською комісією з прав людини, представники якої входять до Демократичної партії США і активно просувають так звану «ґендерну ідеологію». Як пояснюють ініціатори, впровадження заборони називати «чужинця-нелегала» тим, ким він є насправді, захистить людину від публічних образ і принижень за дискримінаційною ознакою.

«Влада Нью-Йорка такими нормами прагне побороти зростання расизму та ксенофобії, а отже — забезпечити гідний рівень свободи й демократії», — йдеться у документі. Наголошується, що невиконання цих норм загрожує порушнику штрафом до 250 тисяч доларів, або примусовими громадськими роботами до 1 року.

Водночас про дискримінацію білих американців у тому ж Нью-Йорку чорношкірими чи ЛГБТ-спільнотою немає ані слова. І це є зрозумілим, оскільки чиновників турбує здоров'я і добробут іммігрантських громад, їхніх потенційних виборців, але аж ніяк не пересічних американців, нащадків європейських першовідкривачів.

Схоже

​Одна з урядових партій Фінляндії пропонує скасувати співпрацю з НАТО

Сталін намагався знищити український народ та український дух, але йому ...

«Ми дали зброю, щоб Україна боролась, а не капітулювала», — ...

​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

Так зване «розведення» вже спровокувало нову хвилю внутрішніх переселенців, — ...

Коментарі