•  

Влада вирішила приставити наряди поліції до Білицького свинокомплексу

1540
Влада вирішила приставити наряди поліції до Білицького свинокомплексу

Обласна влада прийняла рішення про надання постійних нарядів Нацполіції для охорони Білицького свинокомплексу та руху на його території.

Під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що проводилось в Полтавській обласній державній адміністрації говорили про завершення виробничого циклу ТОВ «Сільські традиції»в Біликах.

Комісія ТБНС визнала ситуацію, що склалася на підприємстві такою, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації. Потенційна загибель багатотисячного поголів’я може призвести до непередбачуваних наслідків щодо санітарно-епідеміологічного стану території не тільки Біликів, а й навколишніх населених пунктів.

Директор свинокомплексу Роман Калатур розповів про рішення, що було прийнято після обстеження ситуації фахівцями.

— До 28 жовтня підприємство надає департаменту АПК розрахунок щодо об'ємів кормів, виходячи з кількості тварин, які знаходяться на відкормі, та технологічної необхідності. Нацполіція, у разі необхідності, має забезпечити безперешкодне просування транспорту, який згідно наданого графіку завозить корми на підприємство, і вивозить поголів'я, — запевнив він.

Окрім цього, право первеіряти супровідні документи має лише Нацполіція. В Кобеляцькому відділу Нацполіції у Полтавській області мають попередити громадян про кримінальну відповідальність за перешкоджання діяльності підприємству.

Коментарі