•  

Вода у Макухівці та Ковалівці не відповідає ніяким нормам – Геннадій Сікалов

1130
Вода у Макухівці та Ковалівці не відповідає ніяким нормам – Геннадій Сікалов

Вода, якою користуються мешканці села Макухівка та Ковалівка( Полтавський район), не відповідає ніяким санітарним нормам. Макухівське сміттєзвалище продовжує труїти людей і забирати в них здоров`я. 

Про це заявив лідер громадської організації «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов під час прес-конференції у Полтаві. 

«Ми замовили експертний висновок в Укрнаукагеоцентрі. Результати експертизи невтішні – в півтора-два рази перевищені допустимі норми вмісту амонію, сульфатів та інших шкідливих речовин»,- розповів Сікалов. 

Він додав, що зразки води брали безпосередньо з криниць , а також з 2-го горизонту. 

Геннадій Сікалов також розповів, чому взявся допомагати мешканцям сіл, розташованих поблизу сміттєзвалища. Справа в тому, що в громадську організацію «Останній Бастіон» звернулися мешканці Макухівки, які зневірилися в міській владі, і які роками потерпають від сусідства з сміттєзвалищем, яке вже можна назвати зоною екологічного лиха. При цьому ні сільська Ковалівська рада, на чиїй території знаходиться сміттєзвалище, ні Полтавська міська рада не вирішують проблем, які складалися навколо цього сміттєзвалища роками. 

«Люди до нас звернулися за підтримкою і допомогою. Вони доведені до відчаю і вже погрожують перекрити дорогу до сміттєзвалища, що звісно не є виходом із ситуації, але таким чином хочуть спробувати вкотре достукатися до міської влади і змусити її реагувати, а не заплющувати очі на цю проблему»,- зазначив Сікалов. 

Лідер «Останнього Бастіону» переконаний, що вирішити проблему з Макухівським сміттєзвалищем дуже просто. Головне дозволити іноземним компаніям( а такі бажаючі є) зайнятися утилізацією сміттєзвалища, але цього не хоче міська влада. 

Зважаючи на такий стан речей, Геннадій Сікалов запевнив, що зробить все можливе аби допомогти мешканцям Макухівки достукатися до владних кабінетів у міськвиконкомі і допомогти вирішити проблему, якої міська влада вперто не помічає роками. 

Олена Степова

"Останній Бастіон"

Коментарі