•  

Водії автівок на газу мають право на знижку – податкова

1430
Водії автівок на газу мають право на знижку – податкова

Водії транспортних засобів, що в минулому році переобладнали його, перевівши на паливо у вигляді моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання. Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України – повідомляє Державна податкова інспекція у м. Полтаві.

Переобладнання підтверджується сертифікатом відповідності та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу. Понесені витрати враховуються відповідно платіжним та розрахунковим документам, зокрема, квитанціям, фіскальним або товарним чекам, прибутковим касовим ордерам, копіям договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).

У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Для отримання податкової знижки необхідно заповнити та подати Декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік до податкової інспекції до кінця поточного року.

Коментарі