•  

Вогонь забрав життя двох людей на Полтавщині

660
Вогонь забрав життя двох людей на Полтавщині

За минулу добу в Полтавській області сталося 5 пожеж, в яких дві людини загинуло, а сума матеріальних збитків склала більше 150 тисяч гривень.

Пожежа з фатальними наслідками сталася в селі Остап’є Великобагачанського району. Черговий РВ УМВС повідомив, що в одному з житлових будинків сталася пожежа, яка знищила частину покрівлі, внутрішнє облицювання стін та речі й меблі, що знаходились в приміщенні. Ліквідувати пожежу вдалося без участі підрозділів ДСНС. На місці пожежі було знайдено мертвою жінку, власницю будинку. Наразі тіло направлено до Миргородської ЦРЛ, де буде встановлена причина її загибелі. За фактом пожежі ведеться перевірка слідчими органами УМВС Полтавської області.

Інша трагедія сталася в селі Піщане Кременчуцького району, де в житловому будинку виникла пожежа. Вогонь знищив частину покрівлі та перекриття, зруйнував частину стіни. Також під нищівною дією полум’я було знищено віконні рами, міжкімнатні двері, меблі та речі господарів дому. Власника будинку знайшли вже мертвим. Зараз точну причину смерті встановлюють фахівці судово-медичної експертизи міської лікарні №4. За фактом пожежі ведеться перевірка слідчими органами.

Як "ОБ" повідомляв раніше, вчора стався ще один страшний інцидент з летальним наслідком на одному з підприємств області. На комбікормовому заводі в місті Зіньків стався вибух, внаслідок якого четверо людей отримали травми і були доставлені до лікарні. Не зважаючи на зусилля медиків, 42-річного жителя Зінькова врятувати не вдалося. Він помер у швидкій. Троє інших чоловіків госпіталізовані, їх стан стабільний. Наразі за даним фактом правоохоронці спільно зі службою Держпромгірнагляду проводять перевірку в результаті якої буде встановлена причина вибуху. 

Марина Левчук

Коментарі