•  

Волонтери «GoGlobal camps» поділилися враженнями від полтавських школярів

440
Волонтери «GoGlobal camps» поділилися враженнями від полтавських школярів

Голова Полтавської облдержадміністрація зустрівся з волонтерами «GоСamps», які реалізовують програму вивчення та популяризації іноземних мов «GoGlobal» в Україні, зокрема, на Полтавщині. 

Згідно з нею до окремих пришкільних таборів області залучені волонтери-носії іноземних мов для покращення мовної практики в учнів.

Мовні табори діють у Полтавській спеціалізованій школі №3, №29, №28. Загалом в області функціонують 319 мовних таборів, де працюють волонтери Корпусу Миру.

Їхнім основним завданням є надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних вправ, зокрема англійською мовою.

— Англійська мова — це місток комунікації, що з’єднує нас з іноземними країнами, — зауважив Валерій Головко. — Для полтавських школярів — це важіль, який дозволяє сприймати побільше інформації, поглиблювати власні знання, розширити горизонт і робить їх частиною світової спільноти та дозволяє на рівних спілкуватися з ровесниками з інших країн світу, —- зазначив Валерій Головко.

За словами волонтера Лоуренса, школярі Полтавщини нічим не відрізняються від своїх європейських ровесників, наприклад, із Бельгії, звідки він прибув.

— Полтавці з ентузіазмом вивчають англійську. Вони майже не відрізняться від дітей з моєї рідної країни, мають ті ж мрії. Переконаний, що окрім теорії має бути й практика й не лише з носіями мови. У Бельгії я вивчаю міжнародну політику, тому хотілось би, що проект діяв і далі. Було б добре, щоб українські дітлахи відвідали Бельгію, — прокоментував Лоуренс.

На це голова Полтавської ОДА наголосив, що обласна влада готова всіляко сприяти розвитку Всеукраїнського проекту «GoGlobalcamps», у рамках якої школярі області мають змогу поглиблено вивчати англійську мову у невимушеній атмосфері позашкільних таборів.

Загалом більше 3 тисяч шкіл з України цього річ організували мовні табори на базі навчальних закладів. Близько 150 з них отримали статус «GoGlobalcamps». 

Коментарі