•  

«Вони Україну продають за миску похльобки», — Дмитро Гнап

1650
«Вони Україну продають за миску похльобки», — Дмитро Гнап

Близько двохсот людей зібрались 22 вересня під стінами Полтавської ОДА, аби закликати депутатів скасувати дозволи, видані компаніям російського олігарха Павла Фукса.

І хоча анонсоване зібрання було мирним, на ньому одразу ж з’явились провокатори під керівництвом Сергія Чередніченка. За словами останнього, вони прийшли, аби «не дозволити» одному з організаторів мітингу — Дмитру Гнапу — піаритись. Проте, насправді їхньою метою було зірвати неугодний їм мітинг.

«Ми намагаємось захистити інтереси ваші, полтавці, ваші родовища повернути, вимагаємо скликати позачергову сесію, де приймуть відповідне рішення, а влада ховається від вас. Пан Біленький (БПП), втік від нас і не виходить на роботу вже 3 тижні поспіль. Нам сказали, що він буде після 1 жовтня на роботі. Ми боремось проти того, щоб російському олігарху Фуксу депутати надавали родовища без аукціону, а вони кажуть, що ми – рука Кремля. Поверніть родовища людям!» — заявив Дмитро Гнап.

Після чого слово взяв Сергій Чередніченко, який, як з’ясувалось, прийшов зі своєю апаратурою та мікрофоном. Не розбираючись у ситуації, він почав звинувачувати полтавців, на що у відповідь почув «Ганьба».

Невідомо звідки в сторону Дмитра Гнапа кинули кілька яєць, проте «стрілець» промахнувся та кинувся з поплічниками навтьоки. Не довго думаючи, Дмитро Гнап наздогнав одного з нападників, а тут вже і поліція почала виконувати свою роботу. Затриманого відвели у бік, а Сергій Чередніченко знову спробував влаштувати бійку. І йому це майже вдалося — один з мітингарів спробував забрати у нього мікрофон, але одразу отримав від «бородатого» кілька ударів. Після чого поліція розділила сторони конфлікту кордоном.

Попри всі спроби «тітушок» зірвати мітинг, він таки відбувся, на проблему звернув увагу прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Дмитро Гнап висловив сподівання, що сесія таки відбудеться, а рішення, прийняті депутатами, скасують.

Коментарі