•  

Ворона вмовив «комунальне віче»: поки задовольниться участю в комісії по ЖКГ

1210
Ворона вмовив «комунальне віче»: поки задовольниться участю в комісії по ЖКГ

Голова Полтавської обласної ради Петро Ворона зустрівся з ініціативною групою громадського протесту проти підвищення в місті тарифів на комунальні послуги.

На зустрічі, яка закінчилася в облраді, був присутній перший заступник голови облради Володимир Марченко, який в п’ятницю на вимогу протестувальників написав заяву про звільнення. В понеділок Марченко продовжив виконання повноважень, а представники протестувальників уже просили його «скоротити», утім Ворона відмовився.

Також під час зустрічі було відкладене питання скликання позачергової сесій обласної ради, чого вимагало «комунальне віче» під загрозою блокувань.

Делегати протестувальників озвучили думку громадськості щодо неефективної роботі «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканалу», завищених норм розрахунків за спожиті послуги, відсутності належного обліку реально спожитої води. Були висловлені претензії до роботи Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації, управління майном обласної ради, а також тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності «Полтаватеплоенерго» і «Полтававодоканал».

Ворона підтримав пропозицію громадськості провести спільне засідання трьох постійних комісій обласної ради: з питань ЖКГ, з бюджету та управління майном та з паливно-енергетичного комплексу і надр, і розглянути звіт директора Департаменту ЖКГ ОДА Тонкова.

Коментарі