•  

Ворона звинувачує громадськість та активістів Полтавщини у власній бездіяльності

9790
Ворона звинувачує громадськість та активістів Полтавщини у власній бездіяльності

Вчора, 29 квітня, на сторінках деяких полтавських видань з’явилася новина від голови облради Петра Ворони про те, що в Полтаві, як він висловився, «з’явилася група людей, яка шантажує владу». Подібне висловлювання Петра Васильовича було вочевидь викликане тим, що громада міста більше не в силах терпіти свавілля, яке розквітло в області після того, як на керівні посади в ОДА прийшли нові «діячі» й почали жити «по-новому».

Того ж дня журналісти «Останнього Бастіону» зробили спробу розпитати чиновника, що ж саме він мав на увазі, коли говорив подібні речі. І чи говорив він щось подібне, коли розпочалась Революція Гідності? І чи він також писав заяви на активістів, що вийшли тоді на Майдан? Спроба була марна, адже розшукати будь-якого чиновника о 17 годині вечора – справа не з легких, а тим більше не варто на це сподіватися у Полтаві. Чиновники у нас працюють за власним графіком, із постійними нарадами, відрядженнями і лікарняними.

Тому наші запитання залишаються відкритими. Так само, як і питання від головного редактора «Останнього Бастіону», яке було озвучене 28 квітня, Петру Вороні:

- Петре Васильовичу, ви стояли на Майдані за гроші, чи за зміни на краще? Дивлячись на сьогоднішнє становище речей, зрозуміло, що скоріш за все - за гроші. Адже змін немає і навіть навпаки: протягування рішень по нафтогазовим родовищам, жахлива корупція в медичній галузі, постійні скарги підприємців на владу області, бездіяльність в комунальній і тарифній сферах. Протягуванням рішень на засідання обласної ради скоро розпочне заздрити сам Олександр Федорович, який в змозі за кілька годин розглянути понад 70 питань!

Вірно кажуть: «якщо мафію побороти неможливо, то її потрібно очолити», що вочевидь і зробив Петро Ворона. Та проблема в тому, що ситуація, яка склалась сьогодні - це повністю закономірна реакція людей на злочинність і бездіяльність дій певних посадових осіб Полтавської області.

Коментарі