•  

«Ворскла» помстилася «Олександрії» вдома – 2:1

880
«Ворскла» помстилася «Олександрії» вдома – 2:1

Полтавська «Ворскла» обіграла кіровоградську «Олександрію» у вже традиційному між цими командами товариському матчі – 2:1.

ФОТО З МАТЧУ: Ворскла - Олександрія - 2:1

Голи: Чеснаков (10 хв) 1:0; Пилявський (70 хв) 2:0; – Шендрік (75 хв) 2:1.

«Ворскла»: Шуст, Пердута, Ребенок, Дитятьєв, Пилявський, Чеснаков, Загорулько, Кравченко, Турсунов, Бартуловіч, Коломоєць.
Головний тренер: Василь Сачко.«Олександрія»: Леванідов, Чеботаєв, Матвеєв, Гітченко, Цуріков, Огиря, Мягков, Леонов, Жичиков, Полярус, Яремчук.
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Ворскла» активно розпочала матч і відразу стали атакувати ворота суперника. На перших хвилинах одразу декілька нагод було у полтавців, одна з якою виявилася результативною - навіс з лівого флангу - воротар не впевнено вибив м'яч кулаком в поле, де капітан полтавців – Чеснаков злету влучно пробив - 1:0. Натомість, гравці «Олександрії» відповідали лише з кутових. Проте останні не несли небезпеки для біло-зелених.
Після цього гра дещо заспокоїлась, хоча Загорулько намагався оживити її, на 18-й хвилині вдаривши з гострого кута. Удар другим темпом від Бартуловіча не приніс результату. З рахунком 1:0 команди пішли на перерву, залишивши вершки на другий тайм.
Друга 45-хвилинка запам’яталася двома голами. Спочатку на 70-й хвилині подвоїв перевагу ворсклян орендований у казанського «Рубіна» Пилявський, замкнувши подачу з кутового. А через 5 хвилин «Олександрія» все ж забила – після подачі із флангу захисник Шендрік влучно пробив головою, встановивши остаточний рахунок – 2:1.
Цю перемогу «Ворскли» можна назвати своєрідною помстою за минулу поразку в гостях у 2-му турі чемпіонату України (2:3).

Коментарі