•  

«Ворскла» представила 4 новачків-збірників та призначила капітана команди

110
«Ворскла» представила 4 новачків-збірників та призначила капітана команди

Полтавська «Ворскла» провела відкрите тренування у присутності безлічі вболівальників та журналістів Перед яким у польових умовах представила своїх новачків, пише прес-служба клубу.

Нагадаємо, у літнє міжсезоння команду поповнили п’ятеро новачків. Річну орендну угоду з клубом підписали Владислав Кулач і Микола Матвієнко (права на них належать донецькому «Шахтарю», самі гравці встигли також пограти у збірній України).

З’явилися у «Ворсклі» і двоє легіонерів – представник національної збірної Вірменії Гегам Кадимян та молодіжної команди Грузії Андро Гіоргадзе. Крім того, до команди повернувся із угорського «МТК» нападник Юрій Коломоєць. Власне перших чотирьох і представили як нових гравців, адже Коломойця у Полтаві вже добре знають.

Після того, як футболістам презентували футболки, вони приєдналися до тренування. А коуч «біло-зелених» Василь Сачко розповів про підготовку у міжсезоння:

– Ми провели низку непоганих спарингів та виконали усі завдання на тренувальних зборах, що планували. Міжсезоння дало нам багато інформації по кожному з гравців. Ми провели тестування та ігри, в яких бачили власні помилки та сильні сторони. Ми робили експерименти, змінювали склад, знайомилися із новачками. Я задоволений нашою роботою, а через деякий час нас протестує дуже класна команда – «Шахтар».

На тренуванні ж полтавці левову частину часу присвятила двосторонній грі, голом у якій відзначився Юрій Коломоєць.

Капітаном команди призначили старого-нового «кепа» – Володимира Чеснакова. Його «заступниками» стали досвідчений захисник Олександр Чижов та багаторічний гравець «Ворскли» Олег Пердута.

Віктор Карпенко

Коментарі